X

 

اعضای انجمن
 

نام شرکت : گروه صنعتی سپاهان

مدیر : محمدرضا مداینی

تلفن : 0218873901

فکس : 0313878072

وب سایت : WWW.SEPAHAN.COM

زمینه فعالیت:

شرکت گروه صنعتی سپاهان)سهامی عام( به عنوان یک شرکت معتبر خصوصی با بهره گیری از ثبات مدیریت و کادر متعهد و متخصص، با افتخار توانسته است از پیشگامان فناوری لوله و پروفیل فولادی ایران باشد. این شرکت با ظرفیت تولیدسالانه 000 / 420 تن، در زمینی به وسعت 000 / 320 / 1 متر مربع در مجاورت شهر اصفهان واقع است و به زودی با اجرای طرح های توسعه جدید، ظرفیت تولید سالانه به بیش از 000 / 600 تن خواهد رسید.

شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی

. شرکت نورد و لوله پروفیل سپاهان

. شرکت ساخته های فلزی اصفهان

. شرکت بار آهن سپاهان

 

تولیدات گروه صنعتی سپاهان شامل انواع لوله های فولادی با درزجوش مستقیم ) ERW ( از قطر 12 الی 220 میلیمتر، قوطیهای مربع و مستطیل و انواع پروفیل هاست. این شرکت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، در حال بهبود مستمر محصولات موجود و معرفی محصولات جدید است. محصولات تولیدی این گروه در صدر کیفیت صنعت لوله و پروفیل ایران قرار داشته و ضمن انطباق با استانداردهای جهانی به کشورهای اروپائی، آفریقایی و آسیایی بخصوص منطقه خاورمیانه صادر و باعث کسب اعتبار تجاری و تولیدی در زمینه صادرات غیر نفتی

برای کشور عزیزمان ایران گردیده است. این شرکت در سال هزارو سیصد وهفتاد و هشت به سهامی عام تبدیل شد و در سال 1379 با نماد فسپا به عضویت سازمان بورس و اوراق بهادار تهران درآمد.

آدرس : تهران- خیابان شهید بهشتی- ابتدای بخارست- پلاک 1- ساختمان سپاهان

دی ان ان