X

 

اعضای انجمن
 

نام شرکت : طناب نقش جهان

مدیر : مسعود جمالی

تلفن : 32648290

فکس : 32662251

وب سایت : http://www.ng-rope.ir

زمینه فعالیت:

شرکت نقش جهان با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه  توزیع و تولید محصولات پلاستیک ،هم اکنون در زمره کاملترین واحد های تولیدی در زمینه نخ و طناب پلاستیکی در ایران است .این شرکت دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنعت معدن و تجارت ، عضویت در اتاق بازرگانی اصفهان ، خانه صنعت و معدن و تجارت جوانان ایران ، اتحادیه توزیع کنندگان مصنوعات پلاستیک اصفهان ، کمسیون برند اتاق بازرگانی اصفهان و بانک اطلاعات صادرکنندگان کشور می باشد. در طی مدت فعالیت با به کار گیری نیروهای جوان و متعهد ، استفاده از علوم و تکنولوژی های نوین ، پایبندی به اصول حرفه ای و اخلاقی در زمینه فروش  و مشتری مداری صداقت و پایبندی به تعهدات ، ظرفیت تولید را  از 120 تن در سال به بیش از 2600 تن در سال و تنوع  محصولات را  از 5 مورد به بیش از 50 مورد افزایش داده ایم .
محصولات شرکت شامل انواع طناب های پلاستیکی از سایز 2 میلی متر تا 26 میلی متر انواع نخ های  تابیده  ، کادویی ، بیلر و پرس و انواع  تورهای پلاستیکی و شلنگ  می باشد . بیشتراز 70 درصد از  محصولات شرکت به  بازارهای بین المللی و منطقه ای و کشورهای هدف  صادر می گردد .
اولین و تنها شرکت تولیدی در زمینه طناب در ایران که دارای  استاندارد های  ISO 9001 ,ISO 14001 , OHSAS 18001   از شرکت TUV NORD آلمان و نشان استاندارد CE  از کشور ایتالیا  هستیم .

آدرس : منطقه صنعتی مبارکه فاز یک خیابان سوم پلاک 3/1

دی ان ان